در حال بارگزاری ...

درباره ما

ایجاد بستر داروخانه آنلاین داروپلاس

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می بینند. ویژگی ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ تر شده است.

 

ماموریت داروخانه اینترنتی داروپلاس

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و ناکارآمد زندگی، هوشمندانه و مدرن تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت ‌تر مانند خرید کردن دارند.

ماموریت داروپلاس فراهم کردن فضای داروخانه به صورت آنلاین با امکاناتی بی نظیر و یا کم نظیر در ایران است. وجود متخصصین حوزه سلامت و دارو، پزشکان داروساز و در حوزه های مختلف برای پشتیبانی و توصیه های دارویی به کاربران از ماموریت ها و ارزش هایی است که برای کاربران خلق می کنیم. از طرفی تامین و ارسال سریع محصولات ، تضمین قیمت و کیفیت محصول از مهم ترین پارامترهایی است که این داروخانه آنلاین برای کاربران به ارمقان می آورد.

تولید محتوای منحصر به فرد توسط پزشکان و مشاورین داروپلاس

حوزه سلامت و بهداشت و زیبایی ، دارای چالش های متعددی نظیر گستره ی بی پایان محصولات ، نبود اطلاعات کافی برای انتخاب محصول است . این واقعیت منجر به ایجاد سردرگمی در کاربران برای انتخاب محصولات مورد نیاز خود می شود. از این رو بر آن شدیم تا به پشتوانه متخصصین و پزشکان هر حوزه به بررسی محصولات و بیان مزایا و معایب در مقایسه با محصولات هم گروه و هم قیمت آن بپردازیم. از طرفی برای افزایش دانش کاربران و هم چنین مردم سرزمینمان در حوزه سلامت و بهداشت و تغذیه تصمیم به راه اندازی مجله داروپلاس گرفتیم تا سهم خود را در توسعه دانش و فرهنگ سلامتی ایفا کرده باشیم.

داروپلاس با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف محصولات مانند محصولات آرایشی بهداشتی ،مکمل های غذایی ، داروهای گیاهی ، مکمل های ورزشی و مولتی ویتامین ها و اقلام داروخانه ای، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان را با کیفیتی بی رقیب برطرف سازد.

دسته محصولات
لوازم آرایشی
لوازم بهداشتی
مکمل ورزشی
مکمل غذایی
داروهای گیاهی
تجهیزات پزشکی