در حال بارگزاری ...
قوانین و مقررات

کاربرانی که قصد عضویت و استفاده از داروپلاس را دارند، لازم است متن قوانین و مقررات درج شده را به طور کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت نمایند.

ورود کاربران به داروپلاس و اقدام به عضویت، ایجاد پروفایل شخصی، ثبت سفارش و سایر خدمات ارائه شده در حال حاضر و آینده، به معنای آگاه بودن از شرایط و قوانین و پذیرفتن آن ها است.

کلیه اصول و رویه‏‌های داروپلاس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان است. قابل توجه است که قوانین مندرج در این صفحه در طول زمان قابل تغییر هستند، این تغییرات در همین صفحه به روز رسانی می شود از این رو، مسئولیت مطالعه و آگاهی از این تغییرات بر عهده کاربر است.

مفاهیم
مسئولیت ها، مجوزها و حقوق خاص

داروپلاس برای حریم شخصی کاربران احترام خاص قائل است. با حفظ این حریم، به جهت امکان استفاده کاربران از امکانات برنامه، اطلاعاتی از کاربران درخواست می‌شود تا بتوان خدماتی امن و مطمئن را به کاربران محترم ارائه نمود.

در خصوص این اطلاعات، داروپلاس مطابق با قانون حریم خصوصی جمهوری اسلامی ایران عمل می‌کند.

داروپلاس این امکان را دارد که اطلاعات هویتی و تماس کاربر را در اختیار ارسال کننده ( پیک ) و در صورت لزوم گیرنده مرسوله قرار بدهد، تا امکان تماس با کاربر در موارد لازم مهیا باشد.

کاربران برای ثبت سفارش از طریق پیک، باید اطلاعات درخواست شده را به درستی اعلام نمایند و داروپلاس مسئولیتی در قبال هر گونه مشکلات ایجاد شده به دلیل ارائه اطلاعات نادرست را نخواهد داشت.

مسئولیت حفظ و نگهداری از اطلاعات ورود به حساب کاربری شامل نام کاربری، رمز عبور و اطلاعات شخصی درج شده بر روی برنامه، بر عهده کاربران است. برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید این اطلاعات را برای شخص دیگری فاش نمایند.

هیچ فردی حق استفاده از علائم تجاری و اطلاعات مندرج بر روی داروپلاس را به نفع خود ندارد ، در صورت بروز این موضوع طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران با فرد برخورد شده و مساله مورد پیگرد قانونی قرار می گیرد.

کلیه قیمت گذاری های مربوط به اقلام داروخانه ای توسط داروپلاس با قیمت مصوب شده می باشد.

کلیه قیمت گذاری های مربوط به ارسال سفارش توسط پیک با قیمت مصوب شده می باشد. مسئولیت خسارت در رابطه با ارسال سفارش و حوادث قهریه در این خصوص مطابق با قوانین ارسال کننده ( پیک ) می باشد.

نکات مهم در هنگام تحویل سفارش

مشتری موظف است هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از بازکردن بسته بندی، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نماید.
توجه: در صورتیکه مشتری بدون تطبیق دادن سفارش با کالا، آن را از بسته بندی اولیه خارج نماید، حتی در صورت مغایرت امکان عودت وجود ندارد.
مشتری موظف است در هنگام تحویل گرفتن سفارش، تمام کالاهای سفارش داده شده خود را تحویل ظاهری بگیرد.
هنگامی که کالا تحویل ظاهری گرفته می‌شود، فروشگاه دیگر مسئولیتی در قبال مشکلات و ایرادات ظاهری کالا نخواهد داشت، بدین منظور به مشتریان توصیه می‌شود قبل از امضاء نمودن رسید تحویل کالا، به دقت ظاهر کالا را بررسی نموده و در صورتیکه کوچکترین ایرادی داشت، از تحویل گرفتن سفارش خودداری و موضوع را بلافاصله به بخش پشتیبانی داروپلاس اطلاع دهند.

در رابطه با سرویس تحویل کالا ، سفارش درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) تحویل داده می‌شود.


قوانین تعویض محصولات ( ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا )

طبق قوانین تجارت الکترونیک و حمایت از مشتری تمامی مرسوله هایی که تنها شرایط زیر را داشته باشند، امکان استرداد یا تعویض را دارند.

 

شرایط:

لطفا تنها پس از هماهنگی با بخش پشتیبانی داروپلاس مرسوله را مرجوع بفرمائید.

 

دسته محصولات
مکمل غذایی
مکمل ورزشی
داروهای گیاهی
لوازم آرایشی
مادر و کودک
لوازم بهداشتی
تجهیزات پزشکی