جدیدترین مدل‌ طراحی ناخن شیک برای سال 2022

به این نوشته امتیاز دهید

مدل طراحی ناخن جدید دست و پا، هر یک با الگوها و رنگ‌های مختلف، تاثیر به سزایی در زیبایی و استایل افراد دارند. طراحی ناخن تابستانی، طراحی ناخن پاییزی، طراحی ناخن فانتزی و …؛ هر یک در جای خود می‌توانند با ترکیب‌های رنگی مختلفی همراه باشند.

برای طراحی ناخن کوتاه و بلند، طرح‌های متفاوتی را می‌توان در نظر گرفت. همین طور سبک‌هایی چون طرح ناخن دخترانه با طرح ناخن مجلسی، تفاوت‌های قابل توجهی خواهند داشت. ناخن عروس یک فاز کاملا جداگانه را به خود اختصاص داده و طراحی ناخن لاکچری نیز می‌تواند چیزی خاص و متفاوت باشد. در این مطلب داروپلاس با ما همراه باشید تا به تعدادی از بهترین و پرطرفدارترین مدل‌های طراحی ناخن بپردازیم.

طراحی ناخن ساده و شیک

در مدل طراحی ناخن ساده و شیک، معمولا از ترکیب دو رنگ استفاده شده و آن قدرها شلوغی در طراحی لاک نمی‌بینیم. طراحی ناخن مشکی یا طراحی ناخن سفید می‌تواند چنین ساختاری داشته باشد.

طراحی ناخن ساده
طراحی ناخن ساده و شیک می‌تواند از ترکیب دو رنگ بوده و خطوط ساده و موازی داشته باشد.

طراحی ناخن مجلسی

اما اگر می‌خواهید به وسیله دستگاه طراحی ناخن، طراحی ناخن مجلسی و لاکچری داشته باشید، استفاده از طرح و رنگ‌های خاص عالی خواهد بود. طراحی ناخن نگین‌دار برای حضور در مجلس، ایده‌ای جذاب بوده و شما می‌توانید از طرح‌هایی چون طراحی ناخن مشکی طلایی نیز استفاده کنید.

طراحی ناخن مجلسی
برای طراحی ناخن مجلسی باید از طرح‌های جذاب و لوکس با ترکیب نگین، اکلیل و مانند آن‌ها بهره ببرید.

طراحی ناخن اسپرت

طراحی ناخن اسپرت برای دخترهای جوان، جایگاه مناسبی دارد و معمولا برای طراحی ناخن پا نیز انتخاب می‌شود. در طراحی ناخن اسپرت، از طرح‌های هندسی، خطوط موازی و مانند آن‌ها استفاده شده و پیش زمینه طراحی ناخن با لاک سفید کاربرد زیادی دارد.

طراحی ناخن اسپرت
در طراحی ناخن اسپرت از رنگ های یکدست با طرح خطوط موازی، مورب، نیم دایره و مانند آن‌ها استفاده خواهد شد.

طراحی ناخن بهار و تابستانی

در طراحی ناخن بهار و تابستانی باید به دنبال رنگ‌های نارنجی، زرد، سبز، قرمز، تند و آتشین باشید. به کمک طراحی ناخن با چسب نواری می‌توان به راحتی مدل‌های مختلف طراحی ناخن تابستانی را شکل داد.

طراحی ناخن بهاری
در طراحی ناخن بهاری رنگ‌های زرد و سبز، سرخ و نارنجی جای دارند.

طراحی ناخن پاییزی و زمستانی

مدل طراحی ناخن پاییزی و زمستانی با رنگ‌های تیره مشکی، سورمه‌ای و همین طور ترکیب رنگ‌های متضاد، جذاب به نظر می‌رسد. اگر به دنبال یک طراحی ناخن شیک هستید، حتما ترکیب رنگ لاک با رنگ پوست دست خود را نیز در نظر بگیرید.

طراحی ناخن پاییزی
در طراحی ناخن پاییزی استفاده از رنگ های تیره ای چون سیاه جذاب خواهد بود و می توانید طرح های متناسب با پاییز را نیز پیاده سازی کنید.

طراحی ناخن فانتزی و پاستیلی

طراحی ناخن فانتزی با رنگ‌های پاستیلی لاک، شکل می‌گیرد. رنگ‌هایی چون نارنجی، سرخابی، سبزآبی، آبی فیروزه‌ای و طرح های برجسته، طراحی ناخن فانتزی و کارتونی را ایجاد می‌کنند.

طراحی ناخن فانتزی
عکس طراحی ناخن فانتزی

طراحی ناخن پرطرفدار فرنچ

یکی از پرطرفدارترین مدل‌های دیزاین ناخن به طراحی ناخن فرنچ برمی‌گردد. اگر چه فرنچ کردن ناخن‌ها، سابقه‌ای قدیمی دارد؛ اما هنوز جذابیت خود را حفظ کرده و در شمار پرطرفدارترین مدل‌های طراحی ناخن شیک قرار می‌گیرد.

طراحی ناخن پرطرفدار فرنچ
عکس طراحی ناخن پرطرفدار فرنچ

طراحی ناخن پلنگی

همه ما با طرح پارچه پلنگی آشنا هستیم، اما جالب است بدانید که برخی افراد به مدل طراحی ناخن پلنگی نیز علاقه‌مند هستند. ایجاد این طرح کمی دشوار بوده و بهتر است از دستگاه طراحی ناخن کمک بگیرید. همین طور این سبک برای طراحی ناخن کوتاه چندان جالب نخواهد بود.

طراحی ناخن پلنگی
طراحی ناخن پلنگی با استایل و تیپ متناسب همخوانی خواهد داشت.

طراحی ناخن نگین‌دار

طراحی ناخن نگین‌دار در طراحی ناخن تیز فوق العاده زیبا خواهد بود. البته شما می‌توانید بسته به سلیقه خود این مدل از طراحی ناخن لاکچری را برای هر تراش و فرم ناخنی به کار بگیرید. معمولا از طراحی ناخن نگین‌دار برای ناخن عروس و همین طور شرکت در مجالس استفاده می‌شود.

طراحی ناخن نگین‌دار
طراحی ناخن نگین دار به عنوان یک مدل طراحی ناخن لاکچری و مخصوص میهمانی و مجالس و همین طور طراحی ناخن عروس شناخته میشود.

طراحی ناخن سفید و مرمری

یکی از شیک‌ترین الگوهای طراحی ناخن، به طراحی ناخن سفید و مرمری مربوط می‌شود. این مدل طراحی ناخن را می‌توان به عنوان یک طراحی ناخن بسیار شیک مورد استفاده قرار داد که با هر استایلی همخوانی دارد.

طراحی ناخن سفید و مرمری
طراحی ناخن سفید و مرمری، برای اکثر مدل‌های ناخن کاربرد دارد و زیبایی شیکی به همراه خواهد داشت.

طراحی ناخن مشکی

برای آن دسته از افرادی که طرفدار رنگ‌های لاک تیره هستند، طراحی ناخن مشکی یک مدل عالی به حساب می‌آید. مدل طراحی ناخن مشکی با رنگ های متضاد یا نگین و دیزاین ناخن، جذاب خواهد بود.

طراحی ناخن مشکی
طراحی ناخن مشکی برای فصول سرد سال عالی به نظر می‌رسد.

طراحی ناخن تیز

مدل طراحی ناخن تیز اگر چه کار با دست‌ها را کمی برای شما سخت می‌کند، اما جلوه خاصی داشته و می‌تواند به عنوان یک مدل ناخن امروزی و شیک به حساب بیاید. اهمیت زیادی دارد که در طراحی ناخن تیز، حتما از طراحی لاک متناسب با آن بهره‌مند شده و ترکیبی زیبا به وجود بیاورید.

طراحی ناخن تیز
در صورتی که طرح روی مدل ناخن تیز، کشیده باشید، ساختار زیباتری به خود خواهد گرفت.

سخن آخر

شما به چه مدل ناخن و چه نوع طراحی ناخن علاقه‌مند هستید و کدام سبک را بیشتر می‌پسندید؟ نظرات و ایده‌های خود را با ما و دیگر کاربران وبلاگ داروپلاس در میان بگذارید.

ممکنه دوست داشته باشی
برامون نظرتو بنویس

آدرس ایمیلت پیش ما جاش محفوظه