معرفی زیباترین ترند آرایشی لاک ناخن ۲۰۲۱

به این نوشته امتیاز دهید

با توجه به اینکه که رنگ لاک ناخن تنوع خیلی زیادی دارد، انتخاب بهترین رنگ لاک ناخن یک دغدغه مهم خانم‌هاست. بهترین راه برای اینکه یک آرایش مناسب برای ناخن داشته باشیم این است که با ترند آرایشی لاک ناخن ۲۰۲۱ مناسب هر فصل از سالی که هستید آشنا شوید.

با توجه به مشخص شدن ترند آرایشی لاک ناخن ۲۰۲۱ می‌توانید رنگ لاک محبوب و دلخواه خود را انتخاب کنید. به‌عنوان‌ مثال انتخاب رنگ لاک ناخن متناسب برای زمستان، باعث ایجاد احساس خیلی خوبی در روزهای سرد زمستانی می‌گردد. در ادامه این مطلب داروپلاس به معرفی زیباترین ترند آرایشی لاک ناخن ۲۰۲۱ می‌پردازیم.

اهمیت آرایش ناخن با لاک

آرایش ناخن و طراحی ناخن در هر زمان و شرایطی که باشید می‌تواند زیبایی ناخن را چند برابر می‌کند. همچنین تأثیر روی فرم و استایل ناخن دارد و باعث می‌شود تا ناخن‌های شما جذاب‌تر جلوه کند. طراحی ناخن احساس خوبی را برایتان ایجاد می‌کند، پس بهتر است که از طراحی‌های ناخن مختلف که بسیار ایده‌آل و مناسب هستند کمک بگیرید و ناخن‌های خود را به زیباترین شکل ممکن طراحی کنید. بنابراین نیاز است زمان طراحی و آرایش ناخن‌ها حساسیت و دقت لازم را داشته باشید.

طراحی ناخن
استفاده از لاک یکی از مهمترین مراحل طراحی ناخن است.

انواع مدل ناخن

دست و ناخن قسمتی از بدن است که در ظاهر خیلی مؤثر است و از طرف خانم‌ها برای زیبایی و آرایش مورد توجه قرار می‌گیرد. هنگامی‌که می‌خواهید ناخن‌ها را مانیکور کنید، باید به انگشتان دست توجه داشته باشید که بهترین و مناسب‌ترین مدل ناخن برای شما چیست.

در ادامه مدل‌های مختلف ناخن را معرفی می‌کنیم و در انتخاب مدل ناخن مناسب به شما کمک خواهیم کرد. انواع مدل‌های محبوب ناخن شامل:

 • مدل ناخن بادامی: ناخن بادامی یکی از مدل‌های ناخن پرطرفدار است. در این مدل بالای ناخن باریک‌تر است. مدل ناخن بادامی برای انگشتان باریک و بلند مناسب است. برای ناخن‌های کوتاه جلوه خوبی ندارد. پس اگر انگشتانی باریک و بلند دارید حتماً این مدل ناخن را امتحان کنید. رنگ لاک برای این مدل ناخن به صورت کمرنگ و خنثی به کار می‌رود.
 • مدل ناخن بادامی تیز: این مدل ناخن در بین هنرمندان محبوب است. این مدل برای انگشتان لاغر و ناخن‌های کوتاه کاربرد دارد. اضلاع ناخن را به‌صورت مساوی و موازی سوهان کشی کنید و به سمت نازک کردن نوک ناخن پیش ببرید تا به‌اندازه موردنظرتان برسید.
 • مدل ناخن گرد: این مدل ناخن در بین افرادی که مدل ناخن کوتاه و طبیعی دوست دارند، دیده می‌شود. این مدل انگشتان شمارا باریک و بلندتر نشان می‌دهد و برای افرادی که انگشتان کوتاه و پهن دارند، مناسب است. مدل ناخن گرد کوتاه است و احتیاج به مراقبت زیاد ندارد و همچنین محدودیت در انتخاب لاک ندارید و امکان انتخاب هر رنگ لاک رادارید.
 • مدل ناخن مربع: مدل ناخن مربع نسبت به مدل‌های دیگر استقامت بیشتری دارد و برای انگشتان کوتاه مناسب است. برای انتخاب لاک برای این مدل از رنگ‌های روشن و جیغ و براق می‌توانید استفاده کنید.
 • مدل ناخن بیضی- مربع: این مدل ناخن ظاهری ظریف دارد. به کمک سوهان مدل بیضی و مربع باهم ادغام می‌نمایند. این مدل ناخن برای افرادی که ناخن و انگشتان بلند و باریک دارند، مناسب است. برای این مدل هر رنگ لاک، از رنگ کمرنگ و ملایم تا رنگ‌های جیغ و پررنگ می‌توانید استفاده کنید.
 • مدل ناخن بالرین: این مدل ناخن از کفش رقاصه‌های بالرین الهام گرفته‌شده است. در این مدل از سوهان زدن بیشتر بر روی لبه‌های بیرونی ناخن استفاده می‌شود و لبه‌های بیرونی ناخن باریک‌تر می‌شود.
 • مدل ناخن بیضی تیز: این مدل هم برای انگشتان کوتاه و پهن و هم برای انگشتان بلند و کشیده مناسب است. تقریباً شبیه به مدل بادامی است اما باید قسمت بالای آن را پهن‌تر سوهان بکشید. برای انتخاب لاک مناسب، از لاک‌های رنگ پاستیلی می‌توانید انتخاب کنید.
 • مدل ناخن مستطیلی: مدل مستطیلی مانند مدل مربعی است که به مدل گلدانی هم معروف است. این مدل سر صافی دارد ازنظر قدی بلندتر از مدل مربعی هست. به دلیل بلندی ناخن و سطح کم نوک ناخن، احتمال شکنندگی بالایی دارد.
 • مدل ناخن تیز: مدل ناخن تیز طرفداران زیادی دارد. این مدل برای افرادی که انگشتان و صدف ناخن کوچکی دارند مناسب است اما به افرادی که انگشتان کشیده دارند، توصیه نمی‌شود. این مدل ناخن شکننده است و به محافظت بیشتری احتیاج دارد.
 • مدل ناخن دشنه‌ای: مدل ناخن دشنه‌ای انگشت را بسیار بلند نشان می‌دهند. این ناخن نیاز به مراقبت زیادی دارد. این مدل ناخن موردتوجه افراد ماجراجو، پرهیجان و گرم‌مزاج است.
 • مدل ناخن رژ مانند: این مدل ناخن تیز و لبه‌دار است و از نظر شکل شبیه رژ است.
انواع مدل ناخن
تصویری برای آشنایی با انواع مدل ناخن

محبوب‌ترین رنگ ناخن برای سال ۲۰۲۱

جدیدترین مدل‌ طراحی ناخن شیک برای سال 2021 ترکیب رنگ زرد و خاکستری است. برای طراحی و دیزاین ناخن ایده‌های زیادی وجود دارد و با توجه به سلیقه خود می‌توانید از بین آن‌ها طرح مناسب را انتخاب کنید.

زیباترین مدل‌های کاشت ناخن

برای انتخاب مدل کاشت ناخن باید در مرحله اول به فرم انگشت خود توجه داشته باشید تا در نهایت نتیجه بهتری از کاشت ناخن خود داشته باشید:

 • برای ناخن و انگشت پهن مدل بیضی و مربع مناسب است.
 • اگر باریک است، از مدل مربع استفاده کنید.
 • مدل گرد را برای ناخن‌های کوتاه مناسب است.
 • اگر ناخن‌هایتان مسطح هستند، مدل مربع یا بیضی مربع برای شما مناسب است.

مانیکور و طراحی ناخن در کنار زیبایی ناخن شما باعث تقویت روحیه می‌شود. بعضی افراد عاشق رنگ‌های صورتی هستند و یا لاک قرمز می‌پسندند. این افراد ممکن است که کمتر از رنگ‌های دیگر برای طراحی و دیزاین استفاده کنند. پیشنهاد می‌کنیم که رنگ و دیزاین‌های ناخن‌هایتان را متفاوت از همیشه انتخاب کنید. مطمئن باشید که حس و حال شما را تغییر می‌دهد.

 • طرح ناخن با جزئیات گرافیکی: این مدل ناخن برای فصل تابستان قابل‌استفاده است. برای این مدل ناخن برای اینکه جزییات بیشتر نمایان شود از رنگ‌های متضاد استفاده می‌شود. اگر از طرفداران رنگ ملایم هستید می‌توانید این طرح را با رنگ‌های ملایم دیگر همزمان با استفاده از طرح‌های گرافیکی استفاده کنید.
 • طرح ناخن به رنگ CD: این مدل طراحی از رنگ‌های دلنواز که باعث انعکاس نور است استفاده می‌شود.
 • طرح ناخن زیگزاگی: این طراحی خیلی پیچیده است اما وقتی روی ناخن طرح کشیده می‌شود، یک طرح عالی نمایان می‌گردد. این مدل طراحی ناخن برای روزهای تابستانی مناسب است.
 • طرح مرمری: طرح جذاب و پرطرفداری است که در تابستان مورداستفاده قرار می‌گیرد و روی یک یا دو ناخن معمولاً طراحی این مدل را انجام می‌دهند.
 • طراحی ناخن متالیک: طرح ناخن متالیک درخشش خیره‌کننده‌ای دارد. بهتر است این مدل را روی ناخن‌های کمی بلندتر از حالت معمول باشد.
 • طراحی ناخن کهکشانی یا گلکسی: این طرح از فضا الهام گرفته‌شده است و یک مدل طراحی پرطرفدار برای تابستان ۲۰۲۱ تبدیل‌شده است.
 • طرح ناخن آمبره یا سایه‌ای: این طرح به کمک یک براش یا اسفنج انجام می‌شود و می‌توانید رنگ لاک موردنظر را روی نوک انگشت خود به حالت سایه‌ای انجام دهید.
 • طرح ناخن نئونی: این طرح جلوه خاص و متفاوتی روی رنگ ساده و کلاسیک به وجود می‌آورد.
 • فرنچ رنگی ناخن: فرنچ معمولاً با رنگ سفید زده می‌شود. فرنچ بارنگ‌های متنوع و جذاب یک پیشنهاد عالی در سال ۲۰۲۱ است.

طرح‌های جدید لاک ناخن

لاک زدن و طراحی ناخن یک امر هیجان‌انگیز است. طراحی کردن در هر زمان و موقعیتی که باشد می‌تواند زیبایی ناخن را چند برابر نشان دهد و همچنین استایل و ظاهر ناخن را جذاب‌تر می‌کند. اگر تمایل به طراحی روی ناخن هستید بهتر است مطابق‌ ترند سال و فصلی که هستید، برای طراحی های خود از انواع لاک بدون سرب و گیاهی استفاده کنید.

 • رنگ‌های پاستیلی و لایت: این طیف رنگی به دلیل ظرافت و زیبایی که در تنوع رنگ‌هایشان دارند، بسیار ترند و مد هستند.
 • فرنچ خاص و رنگی: فرنچ رنگی یک مدل طراحی روی ناخن به کمک رنگ‌های مختلف لاک است که زیبایی ناخن شما را چند برابر می‌کند.
 • لاک قهوه‌ای از رنگ کمرنگ به پررنگ: رنگ قهوه‌ای جز رنگ‌های پرطرف‌دار در فصل پاییز و زمستان است.
 • لاک صورتی و هم‌خانواده‌های آن: این رنگ بسیار زیبا است و در هر فصلی‌ترند و مد است و جلوه طبیعی و خاص به دست شما می‌دهد.
 • لاک آبی در طرح ابروبادی‌ها: کاربرد رنگ آبی به همراه ترکیب لاک ابر و بادی در ناخن شما ترکیب زیبایی است.
 • رنگ سیاه‌وسفید به همراه طرح‌های ابر و بادی: رنگ سیاه‌ و سفید همیشه رنگ مورد علاقه مد و زیبایی بوده است و در همه فصل‌ها هم قابل ‌استفاده است.

طراحی ناخن پا

در فصل تابستان خانم‌ها از صندل‌های جلوباز استفاده می‌کنند. در زمان استفاده از صندل رسیدگی به‌ ظاهر ناخن پا اهمیت بالایی دارد. طرح‌های متنوعی برای ناخن پا هست که شما می‌توانید به زیبایی ناخن‌های پا بیفزایید. در ادامه جدیدترین مدل‌های طراحی ناخن پا را معرفی می‌کنیم.

طراحی ناخن پا
عکس مدل طراحی ناخن پا

مدل ناخن گرد

مانیکور ناخن به شکل گرد نسبت به مدل‌های دیگر بین خانم‌ها پرطرفدارتر است زیرا هم‌دست‌ها را زیباتر می‌کند و هم دیرتر شکسته می‌شوند، البته با توجه به سلیقه و  فرم دست‌هایتان باید انتخاب کنید که ناخن‌هایتان گرد باشند یا مربعی.

مدل ناخن گرد
مدل ناخن گرد یکی از ترندهای سال 2021 است برای افرادی که ناخن های بلند را دوست ندارند.

مدل ناخن نوک ‌تیز

امروزه می‌توانید به‌راحتی با کاشت ناخن، مانیکور زیبا  و شیک داشته باشید. مدل کاشت ناخن نوک‌تیز طرفداران زیادی دارد. برای فرم دادن ناخن به شکل نوک‌تیز حتماً باید ناخن بلند باشد. از دو طرف به یک اندازه ناخن را سوهان می‌کشیم که جمع شود و به سمت تیز بودن فرم بدهید.

مدل ناخن نوک تیز
ناخن های بلند و نوک تیز یکی از مدل های محبوب سال 1400 است.

مدل ناخن مربعی

کاشت ناخن مدل مربعی نسبت به کاشت با مدل‌های دیگر استقامت بیشتری دارد. برای ایجاد این مدل، دو ضلع جانبی ناخن را موازی و صاف سوهان کنید، لبه آزاد ناخن باید بر این دو ضلع مثل مربع عمود باشد.

مدل ناخن مربعی
عکس مدل ناخن مربعی که بین دختران بسیار پرطرفدار است.

طرح ناخن تابستانی، پاییزی، زمستان

با شروع سال جدید و شروع هر فصل مدل‌ها و طرح‌های متفاوتی برای ناخن داریم. برای انتخاب مدل طراحی و ترند ناخن مناسب بهتر است به فصلی که دارید توجه کنید. طراحی و دیزاین موردنظر به سلیقه شما بستگی دارد. در ادامه چند مدل طرح ناخن را معرفی می‌کنم.

طرح ناخن پاییزی
نمونه ای از طرح های ناخن پاییزی که طرح ناخن پاییزی و مجلسی است.

برخی افراد از رنگ سفید برای لایه نهایی مانیکور ناخن استفاده می‌کنند. از لاک‌های صدفی یا شیری‌رنگ یا سفید استفاده می‌کنند. طرح‌های بعدی را متناسب باسلیقه خود روی این رنگ سفید پیاده می‌کنند. طرح‌های بعدی روی این پوشش کم‌رنگ انجام شود.

مدل ناخن سفید

بنابراین دقت کنید که محصول باکیفیت انتخاب کنید، که سطحی یکنواخت را بر روی سطح ناخن به وجود آورد. اگر ناخالصی در لاک باشد خیلی سریع دیده می‌شود و کیفیت طرح نهایی ناخن شمارا تحت تأثیر قرار می‌دهد. مدل ناخن سفید که بیشترین استقبال را دارد شامل:

 • فرنچ ناخن به شکل کلاسیک
 • مانیکور سفید یخی
 • برق ناخن‌های اکلیلی
طراحی ناخن سفید
طراحی ناخن سفید که زیبایی دستان شما را دو چندان میکند.

مدل ناخن بلند

اگر ناخن شما بلند و خوش‌حالت است، با طراحی سطح ناخن باعث جذابیت بیشتر می‌شود. طراحی روی ناخن بلند در انواع مدل‌های مختلف داریم و می‌توانید با توجه به سلیقه شخصی و رنگ پوست و سایر ویژگی‌های ظاهری‌تان از بین آن‌ها، دیزاین ناخن شیک و مناسبی را برای خود انتخاب کنید.

مدل ناخن بلند
مدل ناخن بلند هم یکی از مدل ناخن های پر طرفدار در هر سال است که در انواع رنگ ها طراحی میشود.

طراحی ناخن فانتزی

گاهی اوقات نیاز است که حال و هوای خاص‌تری به استایل و دیزاین ناخن‌هایتان اضافه کنید. برای این کار به‌جای انتخاب طرح‌ها و مدل‌های ساده از طراحی‌های فانتزی برای ناخن استفاده کنید. به کمک رنگ لاک‌های مختلف و استفاده از استیکرها می‌توانید طرح شیک و خاص ایجاد کنید. در زمان طراحی فانتزی باید از رنگ لاک ساده به همراه استیکر و مهر و شابلون استفاده کنید.

مدل ناخن فانتزی
طراحی ناخن فانتزی به صورت رنگارنگ طراحی میشوند.

طراحی ناخن دخترانه ساده

طراحی ساده یکی از مدل‌های طراحی ناخن پرطرفدار است. این مدل تغییرات مثبتی در ظاهر ناخن شما ایجاد می‌کند و به شما امکان حضور در مکان‌های مختلف را می‌دهد. برای ایجاد طراحی ساده می‌توانید از یک رنگ لاک استفاده کنید. از ترکیب رنگ‌های تیره و روشن می‌توانید طرح ساده‌ای روی ناخن خود ایجاد کنید. این طراحی برای دختران جوان در رده سنی‌های مختلف بسیار مناسب است.

طراحی ناخن دخترانه ساده
عکس طراحی ناخن دخترانه ساده و زیبا که یه صورت تک رنگ یا چند رنگ استفاده میشود.

مدل ناخن فرنچ

مدل ناخن فرنچ یک مدل دیزاین ناخن است که همیشه و همه‌جا در بین ترندهای ناخن ارزش ویژه‌ای دارد. یک طراحی فرنچ فرقی نمی‌کند در چه فصلی و چه مکانی باشید، درهرصورت ظاهر آراسته‌ای به ناخن شما می‌دهد. یکی از برجسته‌ترین مدل‌های فرنچ در سال ۲۰۲۱ استفاده از رنگ‌های مختلف با طرحی مینیمال است.

مدل ناخن فرنچ سفید
مدل ناخن فرنچ سفید یکی از ترندهای همیشگی طراحی ناخن است.
ممکنه دوست داشته باشی
برامون نظرتو بنویس

آدرس ایمیلت پیش ما جاش محفوظه