چند مدل از جذاب ترین ترند آرایش چشم 2021

به این نوشته امتیاز دهید

در این بحث می‌خواهیم شما را با چند مدل از جذاب‌ترین ترند‌های آرایش چشم 2021 آشنا کنیم. با نگاهی به گذشته در مورد مدل‌ها و سبک‌های آرایش متوجه می‌شوید که در هر سال متفاوت می‌باشد. به صورت معمول نوع و مدل آرایش با توجه به یک سری از معیارهای مربوط به دنیای مد و فشن گزینش می شوند.

کلمه ترند به معنی همراه بودن و همراه شدن با مدل و نوع آرایش‌هایی که هر ساله توسط صاحب نظران مد تعیین می‌گردد. به طورکلی ترند بین افراد علاقه‌مند به مد و فشن رواج پیدا کرده است. در این مقاله داروپلاس بیشتر درباره ترند آرایش چشم 2021 بخوانید.

اهمیت آرایش چشم جدید در دوران کرونا

با توجه به گزارشات که این روزها دریافت می‌گردد، ویروس کرونا همچنان قربانی می‌گیرد. با توجه به این شرایط استفاده از ماسک توصیه می‌گردد. در محل کار یا بیرون از خانه و حضور در اماکن شلوغ و پرتردد حتما از ماسک استفاده گردد. در زمینه صحبت در مورد ترند و مدل و سبک آرایش برای خیلی از خانم ها استفاده از ماسک خیلی سخت شده است. زیرا امکان همراه شدن با ترندهای جدید آرایش را کاهش داده است. از طرفی هم استفاده مداوم از ماسک مانع از رسیدگی از پوست می‌گردد. برای حفظ سلامتی پوست بهتر است که :

 • از کرم روز سبک استفاده گردد: همانطور که گفته شده در این روزها استفاده از ماسک برای مهار بیماری کرونا حائز اهمیت است. اما همین ماسک باعث بسته شدن منافذ پوست و ایجاد جوشهای سرسیاه می گردد. برای رفع و پیشگیری از این مساله بهتر است از کرم مرطوب کننده روز ملایم استفاده کنید. این امر باعث جذب سریع کرم در پوست می‌گردد و مانع از مسدود شدن منافذ پوست می‌گردد.
 • استفاده از پنکک به جای کرم پودر آرایشی:  استفاده از کرم پودر قبل از آرایش برای صاف کردن پوست خیلی کاربردی است. ولی دراین زمان که از ماسک استفاده می‌کنیم، باعث فاسد شدن کرم پودر می‌گردد و منجر به بسته شدن منافذ پوست می‌شود. جایگزین کردن پنکک یا کانسیلر به جای کرم پودر هم باعث یکدست شدن پوست می‌شود و هم سلامتی پوست را حفظ می‌کند.
 • مصرف هایلایتر: نقش مهمی که هایلایتر این است که باعث خوش رنگ شدن آرایش می‌گردد.
 • به آرایش چشم خود اهمیت دهید: زمانی که ماسک به روی صورت دارید از قسمت زیر چشم  تا انتهای صورت به طور کامل پوشانده می‌شود. پس از منظر افراد دور می‌گردد و در این زمان است که باید به آرایش طبیعی  و زیباتر کردن چشم خود اهمیت دهید. چون فقط چشم ها دیده می‌شوند، با استفاده از کرم دور چشم مناسب از ایجاد چین و چروک دور چشم پیشگیری کنید و با زدن ریمل و سایه های مناسب پوست صورت می‌توانید نگاه خود را زیباتر کنید. در ادامه در مورد انواع آرایش چشم بیشتر صحبت می‌کنیم.

انواع لوازم آرایش چشم پر مصرف

قبل از انجام یک آرایش چشم و همراه  شدن با ترندهای مد و فشن بهتر است که با انواع لوازم پرمصرف آرایش چشم آشنا گردید. در ادامه به توضیح و معرفی لوازم آرایش پر کاربرد مربوط به چشم و کارایی آن آشنا می‌شوید.

لزوم استفاده از کانسیلر

غالبا از کانسیلر برای یک دست کردن صورت و پوشش بیشتر لک و تیرگی پوست صورت استفاده می‌گردد. پایداری کانسیلر از کرم پودر آرایشی بیشتر است و برای رفع لک صورت بسیار مناسب است. دو مدل کانسیلر داریم که شامل کانسیلر زیر چشم و کانسیلر صورت می‌باشد.

استفاده از انواع ریمل

ریمل برای بلندتر کردن و حجیم‌تر کردن مژه‌ها به کار می‌رود. انواع ریمل که در کاربری مختلف وجود دارد و به ریمل ضد آب و ریمل تقویت‌کننده مژه اشاره کرد. ریمل در طیف رنگ‌های مشکی و قهوه‌ای و رنگ‌های فانتزی مثل آبی و بنفش در دسترس می‌باشد.

استفاده از انواع خط چشم

از انواع خط چشم و مداد چشم برای فرم دهی و طراحی حالت چشم استفاده می‌گردد. درانواع مختلف ماژیکی و مایع و مدادی می‌باشد.

پرایمر چشم

از خط چشم و مداد چشم برای فرم‌دهی و طراحی حالت چشم استفاده می‌گردد. درانواع مختلف ماژیکی و مایع و مدادی می‌باشد.

فرمژه

فرمژه یک ابزار مکانیکی است که برای ایجاد حالت و انحنا در مژه‌ها به کار می‌رود.

لزوم استفاده از کانسیلر
کاسیلر به رفع تیگر دور چشم و زیبایی آرایش کمک میکند.

اهمیت رفع چین و چروک دور چشم

ظاهر شدن چین و چروک دور چشم تاثیر روی سن شما می‌گذارد. در اکثر اوقات سن فرد را بیشتر از سن واقعی خود نشان می‌دهد. به همین دلیل است که اکثر متخص‌های پوست و زیبایی پیدایش چین و چروک دور چشم را نشانه پیری زودرس تعریف می‌کنند. نتایج تحقیقات زیادی که تا به امروز صورت گرفته است، اشاره به این موضوع دارد. که در اولین برخورد و نگاه به چهره یک فرد به صورت ناخودآگاه چشم‌های شما به چین و چروک‌های پوست معطوف می‌گردد. در این بین چین وچروک اطراف چشم خیلی بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد. با توجه به این مواردی که ذکر شد جلوگیری از چین و چروک دور چشم به منظور حفظ زیبایی پوست صورت‌ شما حائز اهمیت است. استفاده از کرم دور چشم مناسب میتواند به رفع تیرگی و سیاهی دورچشم کمک میکند.

جدیدترین مدل آرایش چشم با ماسک 2021

همانطور که شاهد هستید سال 2021 میلادی با ویروس کرونا آغاز شد. با توجه به تحقیقات انجام شده تا پایان سال هم ادامه دارد. در این سال جاری استفاده از ماسک ضروری می‌باشد. به همین دلیل توجه و تمرکز مراجع مد و فشن بیشتر به ترند آرایش چشم می‌باشد. در ادامه به انواع مدل آرایش چشم و ترندهای آرایش چشم سال 2021 می‌پردازیم.

مدل آرایش چشم ریز جدید

افرادی که چشم درشت دارند می‌توانند از یک آرایش ساده برای جلوه چشم خود استفاده کنند. در مقابل افرادی که چشم‌های ریز دارند باید با دقت بیشتری آرایش کنند که منجر به کوچکتر شدن چشم‌ها نشود. برای اینکه چشم درشت‌تر بنظر بیاید بهتر است که :

 1. در ابتدا ابروهای خود را مرتب کرده و با یک مداد یا فرچه ابرو خط ابرو را صاف کنید.
 2. برای زیرسازی پشت چشم از سایه روشن استفاده کنید. با دقت در اطراف پلک بالا و پایین محو کنید. سایه‌ی روشن را در گوشه داخلی و بیرونی چشم بیشتر استفاده کنید.
 3. با یک مداد کرم روشن بخش داخلی چشم را روشن کنید. این مورد با روشن کردن داخل پلک چشم بعد از ریمل زدن چشم‌های ریز درشت‌تر به نظر می‌رسد.
 4. مژه خود را به کمک فرمژه حالت دهید. به کمک ریمل زدن به مژه بالا و پایین بخش تکمیلی آرایش را انجام دهید.
مدل آرایش چشم ریز جدید
عکس مدل آرایش چشم ریز ترند 2021

آرایش چشم لایت

آرایش چشم لایت به این معنی است که از سایه چشم با رنگ‌های ملایم استفاده گردد. سایه چشم نقش مهمی در آرایش چشم می‌باشد. این سبک و مدل آرایش چشم مناسب ترین نوع آرایش برای همه خانم‌ها می‌باشد. به خصوص برای کسانی که دقیقا از نوع آرایشی که به آنها می‌آید، مطلع نیستند. استفاده از سایت روشن و ملایم باعث افزایش جذابیت چشم می‌گردد.

آرایش چشم لایت
عکس آرایش چشم لایت 2021

آرایش چشم مشکی

در این مدل آرایش که یکی از ترندهای آرایش در زمستان 2021 است، از خط چشم به صورت پررنگ استفاده می‌شود. در کنار این خط چشم می توان از سایه دودی هم استفاده کرد.

آرایش چشم مشکی
عکس آرایش چشم مشکی ترند 2021

آرایش چشم اسموکی

یکی دیگر از ترندهای آرایش 2021 آرایش چشم اسموکی می‌باشد. برای این سبک آرایش از سایه مشکی استفاده می‌کنیم . پشت پلک چشم‌ها را با سایه مشکی آرایش می‌کنید. در اکثر اوقات این مدل آرایش با یک رژ لب قرمز جگری همراه است.

آرایش چشم اسموکی
عکس آرایش چشم اسموکی ترند 2021

آرایش چشم گربه ای

با توجه به اینکه استفاده از ماسک در همه کشورها یک قانون شده است. در این شرایط دوباره مدل خط چشم‌های پهن و گربه‌ای مورد استقبال مراجع مد و فشن قرار گرفته است. در این نوع آرایش به کمک مداد چشم‌های ماژیکی خط‌‌های مورب در بخش بالایی پلک ایجاد می‌گردد، که به شکل یک مثلث باریک در قسمت انتهایی چشم به هم متصل می‌گردد. اگر تجربه چندانی در کشیدن این نوع خط چشم ندارید، بهتر است تمرین را از همین امروز شروع کنید.

آرایش چشم گربه ای
عکس آرایش چشم گربه ای ترند 2021

آرایش چشم بدون خط چشم

تصور اغلب افراد بر این است که برای داشتن چشم‌های جذاب استفاده از خط چشم می‌باشد. در صورتی که آرایش چشم اگر به درستی انجام گیرد، به خط چشم نیازی نیست. اگر شما تمایل دارید گریم چشم‌هایتان را بدون استفاده از خط چشم انجام دهید باید با هنر سایه زدن آشنا باشید. علاوه بر این به کمک ریمل و فرمژه به مژه‌های خود فرم و حالت بی‌نظیری را ببخشید.

آرایش چشم بدون خط چشم
عکس آرایش چشم بدون خط چشم ترند 2021

آرایش چشم کشیده

در این نوع آرایش چشم شبیه آرایش گربه‌ای است با این تفاوت که انتهای خط چشم را تا جایی که امکان دارد بلندتر می‌کشند. در این حالت نیازی نیست خط چشم رو به گوشه داخلی چشم هم متصل کنید. در این سبک آرایش فقط با یک خط چشم کشیده و بلند، جذابیت و زیبایی چشم‌هایتان را بیشتر می‌کنید. دراین صورت با یکی از ترندهای 2021 همراه هستید.

آرایش چشم کشیده
عکس آرایش چشم کشیده ترند 2021

سایه چشم اکلیلی جدید

برای افزایش جذابیت چشم های بهترین انتخاب استفاده از سایه چشم اکلیلی است. در ترند 2021 از سایه اکلیلی براق در بالای چشم به عنوان سایه استفاده می‌گردد. گاهی اوقات هم می توان از سایه اکلیلی در زیر چشم ها هم استفاده کرد.

سایه چشم اکلیلی جدید
عکس سایه چشم اکلیلی جدید ترند 2021

مدل ابرو اسپرت دخترانه جدید

اگر میل به تغییر در صورت خود را دارید بهتر است که از ابروهایتان شروع کنید. به این دلیل که ابرو به قاب چشم معروف است. با ایجاد تغییر در مدل ابرو می‌توانید چهره جذاب‌تر و متفاوت‌تر داشته باشید. در اکثر مواقع ابرو بیشتر در مدل‌های:

 • پهن و کوتاه
 • پهن و بلند
 • مدل ابروی دخترانه اسپرت و … تعریف شده است. که انتخاب هر یک از این مدل‌ها به ویژگی‌های ظاهری و سلیقه شخصی شما بستگی دارد.

قبل از انتخاب مدل ابرو برای برداشتن ابرو دخترانه بهتر است:

 • به فاصله بین دو چشم
 • فاصله ابروها از چشم
 • استخوان زیر ابرو توجه داشته باشید. تا بتوانید مدل ابرویی مناسب را برای برداشتن و مرتب کردن ابروهای خود انتخاب نمایید.

در نظر داشته باشید که مدل ابروی پهن برای دختران جوان مناسب تر است. زیرا این مدل ابرو چهره را طبیعی و دخترانه‌تر نشان می‌دهد. بر خلاف آن، مدل ابروی نازک سن را بالاتر نشان می‌دهد که این مدل ابرو برای خانم ها مناسب و ایده‌آل است. به دختران جوان به هیچ عنوان توصیه نمی‌گردد که از مدل ابروی نازک برای برداشتن ابروهای خود استفاده نمایند. زیرا دراین صورت ظاهر آنها زنانه و سن شان بالاتر به نظر می‌رسد.

برای داشتن ابروهای اسپرت دخترانه توصیه می‌شود تفاوت ژل ابرو و صابون ابرو و طرز استفاده از آنها را به خوبی بدانید و به درستی از آنها استفاده کنید یا ابروهای زیبا و پرپشتی برای خود بسازید.

مدل ابرو اسپرت دخترانه
عکس مدل ابرو اسپرت دخترانه ترند 2021

در نظر داشته باشید که مدل ابروی پهن برای دختران جوان مناسب‌تر است. زیرا این مدل ابرو چهره را طبیعی و دخترانه‌تر نشان می‌دهد. بر خلاف آن، مدل ابروی نازک سن را بالاتر نشان می دهد که این مدل ابرو برای خانم‌ها مناسب و ایده‌آل است. به دختران جوان به هیچ عنوان توصیه نمی گردد که از مدل ابروی نازک برای برداشتن ابروهای خود استفاده نمایند. زیرا دراین صورت ظاهر آن‌ها زنانه و سن شان بالاتر به نظر می‌رسد.

مبنع lofficielusa
ممکنه دوست داشته باشی
برامون نظرتو بنویس

آدرس ایمیلت پیش ما جاش محفوظه